İSÜFEST 2018

9 Mayıs 2018 Çarşamba günü bu yıl ikincisi düzenlenen İSÜFEST bahar şenliği etkinliği Topkapı kampüsümüzün bahçesinde ve açık amfi alanında düzenlendi.

Etkinlik kapsamında öğrencilerimize gün boyu ücretsiz pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapıldı. Festival kapsamında kampüsün bahçesine gençlerin ilgi gösterdiği dış alan oyunlarından Zıpla-Yapış, Sumo ve Gladyatör oyunları kuruldu ve tüm gün öğrencilerimiz arzu ettiklerinde bu oyunları oynayabildi.

Öğleden sonra DJ Berk Gülaçtı açık amfi alanında sahne aldı ve iki saat boyunca yabancı ve yerli şarkılarla #istinyeli öğrencilerimizi eğlendirdi. Üniversitelilerin en beğendiği gruplardan olan ve bu yıl üniversite şenlikleri kapsamında pek çok üniversitede sahne alan Pinhani grubu saat 19.00’da açık amfide #istinyeli öğrencilerimiz için sevilen şarkılarını seslendirdi.

Pinhani grubunun konserine Sayın Rektörümüz, pek çok akademisyenimiz ve idari personelimiz de katılım gösterdi. Pinhani grubu 21.00’e kadar sahnede kaldı. İSÜFEST’e yaklaşık 1500 öğrencimiz katıldı.

İSÜFEST’e ait renkli görüntüleri ve videoları aşağıda görebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s